اطلاعیه حفظ حریم خصوصی

این اعلامیه حفظ حریم خصوصی توزیع ted2015.ir را اعلام می کند. این اعلامیه حریم خصوصی صرفا به اطلاعات جمع آوری شده توسط این وب سایت است. این شما را از موارد زیر مطلع خواهد کرد:
  • چه اطلاعات شخصی قابل شناسایی از طریق وب سایت شما جمع آوری می شود، چگونه از آن استفاده می شود و با چه کسی می تواند به اشتراک گذاشته شود.
  • در مورد استفاده از اطلاعات شما چه گزینه هایی برای شما در دسترس است.
  • روش های امنیتی برای محافظت از سوء استفاده از اطلاعات شما.
  • چگونه می توانید هر گونه اشتباه در اطلاعات را تصحیح کنید.
  • جمع آوری، استفاده و اشتراک اطلاعات
  • ما تنها صاحبان اطلاعات جمع آوری شده در این سایت هستیم. ما فقط به اطلاعات / جمع آوری اطلاعات دسترسی داریم که به صورت داوطلبانه از طریق ایمیل یا سایر تماس های مستقیم از شما به ما می دهد. ما این اطلاعات را به هیچکس نمی فروشیم یا اجاره نمی کنیم.
ما از اطلاعات شما برای پاسخ دادن به شما در رابطه با دلیل تماس با ما استفاده خواهیم کرد. ما اطلاعات خود را با شخص ثالث خارج از سازمان ما به اشتراک نمیگذاریم، به غیر از موارد لازم برای انجام درخواست شما، به عنوان مثال برای ارسال سفارش.
به غیر از اینکه ما از ما بخواهید، ما ممکن است از طریق ایمیل در آینده با شما تماس بگیریم تا در مورد محصولات ویژه، محصولات جدید یا خدمات یا تغییرات این سیاست حفظ حریم خصوصی به شما بگویم.
دسترسی شما به اطلاعات و کنترل آن
شما ممکن است هر زمان که بخواهید تماسهای آینده خود را از ما دور کنید. شما می توانید در هر زمانی با تماس با ما از طریق آدرس ایمیل یا شماره تلفن ارائه شده در وب سایت ما موارد زیر را انجام دهید:
  • ببین چه اطلاعاتی راجع به شما داریم، اگر اصلا اطلاعاتی داشته باشیم.
  • تغییر / اصلاح هر داده ای که در مورد شما داریم.
  • ما اطلاعاتی را که در مورد شما داریم پاک کنیم.
  • هر گونه نگرانی شما در مورد استفاده از داده های شما را بیان کنید.
امنیت
ما احتیاط های لازم را برای محافظت از اطلاعات شما انجام می دهیم. هنگامی که شما اطلاعات حساس را از طریق وبسایت ارائه می دهید، اطلاعات شما به صورت آنلاین و آفلاین محافظت می شود.
هر جا که ما اطلاعات حساس (مانند داده های کارت اعتباری) را جمع آوری کنیم، این اطلاعات رمزنگاری شده و به صورت ایمن به ما منتقل می شود. شما می توانید این را با دنبال کردن یک آیکون قفل در نوار آدرس تایید کرده و به دنبال «https» در ابتدای آدرس صفحه وب بروید.
در حالی که ما از رمزگذاری برای محافظت از اطلاعات حساس به صورت آنلاین استفاده می کنیم، ما همچنین اطلاعات خود را آفلاین محافظت می کنیم. فقط کارکنانی که به اطلاعات نیاز دارند برای انجام یک کار خاص (به عنوان مثال، صورتحساب یا خدمات مشتری) دسترسی به اطلاعات قابل شناسایی شخصی را اعطا می کنند. رایانه / سرور که در آن ما اطلاعات قابل شناسایی را ذخیره می کنیم در محیط امن نگهداری می شود.